Pembe Patik Bebekonfor Bebek Mobilya & Tekstil

Bebek tekstil ürünleri imalat konusunda en kaliteliyi yaratmak için gereken bilgiye, beceriye ve kaliteli hizmet anlayışına sahibiz.1991 yılından bu güne  kadar Akman Mobilya ve Dekorasyon ile hizmet sektöründe bulunan firmamız 2008 yılından itibaren yeni markası Pembe Patik Bebek Mobilya & Tekstil ile bebek beşik sektörüne giriş yapmıştır. Renkli çalışmaları  ile müşterilerin beğenisini kazanan firmamız organik bebek tekstil ürünleri ile 2011 yılından itibaren ihracat’ta hızlı adımlar ile ilerlemektedir.Öncülüğünü ilk olarak yapan firmamız Organik ürünleri ülkemize sunmaktan gurur duyar.

Özenle hazırladığımız beşik koleksiyonumuzu sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Organik tekstil alanında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek çevre bilincini bünyesinde pekiştirilmiş kalite ve üstün hizmet anlayışıyla fark yaratan.
Ürün güvenilirliği ve ürün çeşitliliğinde öncü, sürekli iyileştirme politikalarıyla özdeşleşen Kalite Yönetimi ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile, ilk akla gelen ve tercih edilen bir kuruluş olmaktır.

Toplumumuza Kaliteli, sağlıklı belgelendirilmiş ürünler sunarak pazarımızda markamızın güvenini oluşturmak. Ürünlerimizi, kalite anlayışımızdan ödün vermeden ve her seferinde insan, çevre ve doğanın yaşam düzenine katkıda bulunarak, tekstil alanında ürün kalitesini arttırıcı maliyet düşürücü çözümler sunmak. Sizlerden aldığımız güçle dünya standartlarında yenilikçi, güvenilir ve saygın bir firma.

http://bebekonfor.com
Fazıl Rulmancılık Sanayi Ticaret A.Ş.
http://fazilrulman.com.tr
Sistem Büro Makinaları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

30 Yıldır Büro Makineleri sektöründe hizmet veren Sistem Büro Makinaları Ltd.Şti gücünü müşterilerine verdiği kesintisiz hizmet kalitesinden almaktadır. Politikamız, müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmetlerin en kısa zamanda, en uygun fiyatla ve en yüksek kalitede onlara ulaştırılmasıdır.

İlk yıllarda, değişik marka mekanik ve elektronik daktiloları pazara sunan Sistem Büro Makinaları Ltd.Şti , daha sonraki dönemlerde ürün çeşitliliğini artırarak ,1995 yılında canon  ailesine katıldı. 1998 yılında merkezimizi Antalya'ya taşıdı. Sistem Büro Makinaları Ltd.Şti , başta  ANTALYA ISPARTA.BURDUR olmak üzere çevre illerde geniş teknik servis ağı ile, kullanıcılara satış sonrası servis güvencesi ve teknik servis hizmetini de beraberinde sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmayı ilke edinmiştir. Bunun sonucu olarak, pazar payımızı büyütmemizde en büyük destek, memnun müşteri potansiyelimizin firmamızı referans göstermesi olmuştur.

http://sistemburo.com.tr
Otel Plan - Otel Rezervasyon Sistemi
OTELPLAN TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ ÜYESİ OLAN B.H. QUANDO TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI İŞTİRAKİDİR.

20 YILA YAKIN BİR SÜREDİR HİZMET SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN KURUCULARIMIZ 2005 YILINDA B.H. QUANDO TURİZMİ KURARAK TÜRKİYE'DEKİ İÇ TURİZME YÖNELİK ÇALIŞMALARINI DAHA KURUMSAL BİR ALANA TAŞIMIŞLARDIR. ÖZELLİKLE AKDENİZ ÇANAĞINDAKİ TATİL BELDELERİNDE YILLARDIR BAŞARILI FALLİYET GÖSTERMESİNDEN DOLAYI ACENTAMIZ GÜVENİLİR VE HAKLI BİR ÜNE KAVUŞMUŞTUR

HEDEFLERİMİZ

SEYAHAT ETMEK İSTEYEN VE TATİL PLANLARI YAPAN MİSAFİRLERİMİZİ KENDİLERİNE EN UYGUN OTELLERDE AĞIRLAMAK VE PARALARININ KARŞILIĞINI EN İYİ ŞEKİLDE ALMALARINI SAĞLAMAKTIR.

SİDE VE ALANYA BÖLGESİNDEKİ YEREL KURUMLARLA BERABER YÜRÜTTÜĞÜMÜZ ÇEŞTLİ PROMOSYONLARLA MİSAFİLERİMİZİN BULABİLECEKLERİ EN UYGUN FİYAT AVANTAJLARINI KENDİLERİNE SUNMAKTA VE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR HİZMET ANLAYIŞI İLE MİSAFİR MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTMAKTAYIZ.

KİŞİYE ÖZEL HİZMET ANLAYIŞI İLE BİR MARKA OLMAK YOLUNDA DURMAKSIZIN SİZİN İÇİN ÇALIŞIYOR VE TATİL PLANLARI YAPIYORUZ…

http://otelplan.com
Parite Eğitim Kurumları
Şirketimiz kurucumuzun ve ekibimizin yıllanmış tecrübeleriyle oluşturduğu güven ortamı içersinde büyüme gücünü git gide arttırmak isteyen yapıdadır. Kurum çalışmalarımızın yurtdışı birikimleri öncülüğünde Türkiye'de finansal piyasaları anlama ve bu piyasalardan yararlanma kabiliyetini geliştirme maratonunda büyük ve önemli adımlarla yola çıktık. Küresel platformdaki lider şirketlerle alanımızdaki ortaklaşa çalışmalar bizi daha da ileriye taşıyacağı inancındayız. Finans sektöründe, döviz piyasası eğitimi ile, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sunan ilk ve tek kurum olan ''Parite'' ile ayrıcalıklar edineceksiniz
  • Kompleks görünen finansal piyasaları anlamanızı ve yaşam tarzınıza entegre etmenize yardımcı oluyoruz.
  • Teorik bilgilerin pratiğe dökülmesine olanak tanıyan etkin bir çalışma ortamı sağlıyoruz.
  • Bir çok kurum sınavına hazırlık sürecinizde güçlü eğitimimizden yararlanarak engin hedeflerinize dahada yaklaşabilme imkanı sağlıyoruz.
  • Bu kadarlada yetmiyoruz:Eğitim sonrasında finans piyasalarındaki hayallerinizi gerçekleştirmek için deneyimlerimiz ve uzman tavsiyelerimizden de yararlanabilirsiniz.
  • TC Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan kurumumuz alanında ilk ve tek oluşuyla size finans piyasası içerisinde etkili ve istikrarlı bir çizgide yürümenize öncülük ediyor.
  • Yılların tecrübesini yoğun çalışmalarıyla birleştiren ekibimizle özdeşleşerek bizimle beraber kariyer hedeflerinizi büyütmeye var mısınız?

http://pariteegitim.com.tr
http://pariteegitim.com
Adile Teyze Eğitim Kurumları

Özel Adile Teyze Çocuk Yuvası, 1995 yılında geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, başarılı, sağlıklı ve en önemlisi de mutlu bireyler olarak yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Adile Teyze Anaokulu Kurucuları, eğitim ile ilgili bilgi birikimi ve deneyimlerini daha fazla çocuğa aktarmak amacıyla 2007 yılında Lara Bölgesi’nde Adile Teyze Lara Anaokulu'nu, 2008 yılında da Adile Teyze Etüt Merkezi’ni açmışlardır.

Kurumlarımızda eğitim vermiş olduğumuz çocuklarımızın kendisiyle barışık, kendine güvenen, yaratıcı, araştırmacı, çağdaş dünyaya ayak uydurabilen, kültürel ve milli değerlerine sahip çıkan, en önemlisi de mutlu bireyler olarak yetişmelerini, bütün bunları yaparken de, çoklu zeka kuramını temel alarak çocuklarımızın kişisel özelliklerini, ilgi ve yeteneklerini de dikkate alarak var olan becerilerini en üst seviyeye çıkartmayı, zihinsel, dil, sosyal-duygusal, öz-bakım becerilerini geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

http://adileteyze.com
http://v4.adileteyze.com